Komunikace a marketing

Dodáváme nový impulz organizacím v České republice!

Public Relations

Pomůžeme vám dosáhnout vašich dlouhodobých cílů. Budujeme tím mediální vztah, ovlivňujeme veřejné mínění a vytváříme pozitivní mediální obraz.

Krizová komunikace

Vyřešíme vaši krizovou situaci a postaráme se, aby byla krize příležitostí, jak vaši reputaci nejen zachránit, ale i zlepšit.

Marketing

Zajistíme, aby vaše komunikační kampaně měly nejen vliv na vaši reputaci, ale i na váš obchod.

Employer Branding

Postaráme se o efektivní interní a externí komunikaci vaší značky. Víme, jak získáte pověst atraktivního zaměstnavatele a jak podpořit dobrou reputaci firmy.

Korporátní komunikace

Připravíme pro vás strategické plány i integrovanou marketingovou komunikaci. Díky tomu oslovíte cílovou skupinu, a především s ní začnete budovat vztah.

Media Relations

Dostaneme vás do médií, protože se mezi novináři pohybujeme více než dvacet let. Máme cit pro mediální příležitosti a umíme aktivně přicházet s tématy, které vám umožní se zviditelnit.

Sociální média

Navrhneme a zrealizujeme pro vás kampaň na sociálních sítích, která zvýší dynamiku vašeho podnikání.

Publishing

Připravíme firemní publikace v elektronické i tištěné formě, které doručíme vaší cílové skupině a zajistíme její reakci. Obsah publikací budeme komunikovat ve všech dostupných komunikačních kanálech.

Napsali o nás

Michal Malysa, Head of Group Communications
Michal Malysa, Head of Group Communications

W.A.G. Payment Solutions

PRAM pro nás sestavil spolehlivý tým, který vždy dokáže dodat i ty nejnáročnější úkoly. Nezáleží na tom, zda jsou to seniornější nebo juniornější konzultanti, práci vždy odvedou profesionálně, včas a bez chyb. Kromě toho umí spolehlivě zapojit i partnery v jiných zemích CEE. Nejdůležitější pro mě ale je, že se snaží pravidelně a věcně komunikovat a mohu jim věřit.

Libor Sedláček, Marketingový ředitel
Libor Sedláček, Marketingový ředitel

GUMEX, spol. s.r.o.

I když jsme našimi zákazníky vnímáni jako kompetentní partner, ověřili jsme si, že se jejich ochota s námi spolupracovat zvýší, když o nás navíc „zavadí“ i v různorodých tištěných a online médiích. Naše značka je i díky PRAMU součástí článků na aktuální témata, která na první pohled vypadají dost vzdálené od našich hadic a těsnění.

Tereza Suntychová, Marketing Specialist
Tereza Suntychová, Marketing Specialist

Portu by Wood & Company

Plno nápadů, tah na branku, výborná komunikace i lidský přístup – přesně v tomto duchu se nese naše spolupráce s PRAMem. Za smysluplnost našeho společného projektu mluví také získání zlatého Lemura, ze kterého máme obrovskou radost.