O PR agentuře PRAM Consulting

 

Dodáváme nový impulz organizacím v České republice

V roce 2002 založil Patrik Schober PR agenturu PRAM Consulting s cílem dodávat impuls mezinárodním organizacím při vstupu na český trh.

S našimi klienty hovoříme o poskytování nových impulsů v jejich podnikání či získání většího podílu na trhu. Přinášíme do organizací aktivity, které jim pomohou být lídry ve svém oboru.

Schopnost vést organizaci či celý trh, zachycujeme jediným slovem – leadability. A poskytování leadability našim klientům je středobodem pro všechno, co v naší PR agentuře děláme.

Jsme členy

Naše know-how, jak poskytovat okamžitý dopad a trvalou hodnotu klientům, sdílíme s našimi partnery v síti Worldcom PR Group, největší síti nezávislých PR agentur na světě. Díky tomu můžeme aplikovat sílu našeho přístupu na klienty nejen v České republice, ale i dalších zemích. Členství v Asociaci Public Relations a Hospodářské komoře nám pomáhá podílet se na formování trhu na lokální úrovni. Členství ve zmíněných a dalších organizacích nám pomáhá přinášet nové trendy na český trh a dodávat našim klientům nové impulsy do jejich podnikání.

Ocenění

Jsme držitelem řady prestižních ocenění, jako je Lemur – Česká cena za PR, Zlatý středník, Golden Drum, Worldcom Global Awards a European Excellence Awards či Sabre Awards.

Sue Ryder

Goalball

Kariéra

Pomáháme firmám stát se lídrem ve svém oboru. Abychom toho dosáhli, vyžadujeme vysoké nasazení a proaktivní přístup všech členů našeho týmu.  Hledáme kolegy, kteří jsou zaměření na výsledky a chtějí hledat vhodné příležitosti pro naše klienty.

Kdo chce u nás uspět, musí držet krok s novými trendy, vytvářet skvělé příběhy a usilovat o odlišení klientů od konkurence.

Pokud se chcete stát součástí naší agentury, pošlete prosím následující:

  • Motivační dopis shrnující váš postoj k našim hodnotám
  • Váš životopis a důvod, proč právě vy jste vhodným kandidátem

 

Vaše odpovědi zasílejte na jobs@pram.cz.

 

Account Executive

Account Executive

Hledáme kolegu na pozici Account Executive, který má zkušenosti z oboru PR a umí psát. Požadujeme VŠ vzdělání, výbornou angličtinu slovem i písmem a zkušenosti se sociálními sítěmi. Pokud už máte nějaké zkušenosti a chcete se dále rozvíjet, pojďte pracovat do PRAM Consulting. 

Account Manager

Account Manager

Hledáme nového kolegu na pozici Account Manager, který se bude samostatně starat o několik klientů. Náš nový kolega by měl mít výbornou angličtinu, VŠ vzdělání, několikaletou praxi v PR agentuře či inhouse PR oddělení, měl by umět psát a rozumět sociálním sítím. Pokud chcete posunout svou kariéru na novou úroveň, pojďte pracovat do PRAM Consulting.

Život v Pramu

Život v Pramu

Podívejte se, jak se u nás v Pramu žije!

U nás se stále něco děje! Ať už nás chcete blíže poznat, nebo uvažujete o kariéře v PR agentuře, zde najdete více o lidech, atmosféře a kultuře v naší firmě.

Navštivte nás!