Od Public Relations k leadershipu

 

English version of the book

 

O knize

Pandemie, válka na Ukrajině, rostoucí tempo a dopady změn klimatu přinesly vedoucím představitelům států, organizací a profesí nové významné výzvy. Změnily způsob, jakým pracujeme, obchodujeme a žijeme. Změnily také očekávání, jak musí vedoucí pracovníci komunikovat. Způsob, jakým vedoucí pracovníci komunikují, bude mít pravděpodobně větší vliv na schopnost uspět než jakékoli jiné kritérium.

Publikace obsahuje devět tematických kapitol, z nichž každá se zamýšlí nad specifickou výzvou, které bude public relations v budoucnosti čelit. Mezi ně například patří otázky, jako např: Jak se organizace v budoucnu stanou důvěryhodnějšími? Jak zajistíte, aby se každý utracený cent proměnil v dolar leadershipu? Jak uspokojíte touhu spotřebitelů šetřit planetu? Kombinací Schoberovy expertízy a předpovědí světových odborníků vzniká komplexní a aktuální pohled na současný obor PR a komunikace. Kniha si přitom neklade pouze otázky, ale snaží se nalézat odpovědi. Na konci každé kapitoly nabízí Patrik Schober přehled praktických kroků, jak se na budoucnost nejen připravit, ale dokonce v ní dosáhnout na pozici lídra.

Svět se mění a komunikace vedoucích pracovníků se musí měnit s ním. Patrik Schober vám ukáže, jak na to.

Koupit

 

„Téma, které se Patrik Schober pro svou knihu vybral, je nám ve vydavatelství blízké. Problematika leadershipu a komunikace je zajímavá i pro naše čtenáře a klienty. Proto jsme rádi, že se na této knize můžeme aktivně podílet a věříme, že kniha osloví nejen top manažery nebo osobnosti z oblasti komunikace a marketingu,“ uvádí CEO a akcionář Premium Media Group Štěpán Dlouhý.

"Schopnost komunikovat je zásadní... Patrik Schober napsal knihu, která může sloužit jako průvodce a rámec pro lídry, kteří se potýkají s těmito novými skutečnostmi."
Paul Holmes, zakladatel společnosti PRovoke Media

"Tato sbírka pohledů některých špičkových mozků v oboru poskytuje přesvědčivý výhled dopředu pro tuto profesi i pro ty, kteří z ní mají prospěch."
Matt Kucharski, prezident společnosti Padilla 

"Svět se mění tak rychle, že je snadné nechat se zaskočit rychlými změnami, zatímco se soustředíte na aktuální výzvy. Patrik nám všem dal možnost přemýšlet o hlavních změnách, které jsou již na cestě, a připravit se na ně. Věřím, že s využitím jeho knihy jako průvodce bude možné dosáhnout vedoucí pozice a následně si ji udržet." Crispin Manners, ONVA Consulting