Život v Pramu

O společnosti


Pomáháme dodat firmám nový impulz prostřednictvím komunikace už od roku 2001. Zapomeňte na PR agentury, které se drží tradičních přístupů a zastaralých trendů. Jsme full servisová agentura, která zaujme jak svým kreativním přístupem, tak vzděláváním sama sebe i odborné veřejnosti a aktivním podílem na určování nových trendů v oblasti public relations. Prostřednictvím pravidelných veřejných seminářů ze série PR Brunch přinášíme osvětu a podněty pro rozvoj oboru komunikace. Klientům pomáháme stát se lídry ve svém oboru, přičemž pro každého člena týmu agentury je klíčový pocit z dobře odvedené práce.

Jsme jednou z předních PR agentur v České republice a držitelem řady prestižních ocenění jako Lemur – Česká cena za PR, Zlatý středník, Golden Drum, Worldcom Global Awards nebo European Excellence Awards. V Čechách zastupujeme globální agenturu Lewis PR a jsme členem největší sítě nezávislých agentur Worldcom PR Group.

Koho hledáme


Nabízíme příležitost pro seberealizaci a profesní růst každému, kdo má zájem o obor PR a komunikace a kdo dokáže být kreativní nejen při tvorbě skvělého příběhu, ale i při hledání cest, jak jej doručit správnému publiku. Orientace na výsledek a schopnost držet krok s dynamicky se měnícím chováním spotřebitelů a s tím souvisejícími změnami v nárocích klientů jsou základními předpoklady pro úspěch v našem sehraném týmu profesionálů.

Co je dobré vědět


Práce v PR agentuře je dynamická a tomu odpovídají i nároky na tým. Klademe velký důraz nejen na výkon a jednotu týmu, ale i na rovnováhu mezi osobním životem, zájmy a prací. Pouze spokojení lidé tvoří dobrý tým plný nápadů a odvádí dobrou práci. K udržení pozitivní atmosféry v agentuře přispívají teambuildingy, společné obědy a jiné společenské události. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a řadu benefitů jako například vzdělávání, občerstvení na pracovišti, kupon na MHD nebo týden dovolené navíc.