Are you interested in PR trends?

We are one of the most progressive PR agencies. If we can assist you in any way, please leave us your contact information and we will contact you.

More

Thank you for your registration

The registration form was successfully sent.
We will send you more information within a week.

We look forward to seeing you!

Blog

7. 7. 2020

Krize ukázala sílu partnerství #WorldcomStrong

Naší zásadní hodnotou je dodávat klientům nový impulz prostřednictvím komunikace. Díky dlouholetým dobrým vztahům s našimi partnery ve Worldcomu můžeme klientům nabízet také mezinárodní pohled na PR a zároveň aplikovat nové trendy v oboru.

Read more

21. 8. 2019

Technologické trendy roku 2019

Lékařské vyšetření pod dohledem virtuálního ošetřovatele, ohebný telefon, který lze transformovat do tabletu, hlasoví asistenti v autech, plně elektrická motorka nebo chytrý termostat, to vše představuje realitu nebo blízkou budoucnost běžného života.

Read more

6. 8. 2018

Seriál #2: Data-driven storytelling

Data-driven storytelling vám umožní poskytnout redakční a tvůrčí rámec pro oslovení správného publika s příběhy, které jsou pro ně důležité. Uvedený přístup umožňuje výzkum a analýzu publika v reálném čase v rámci Paid, Earned, Shared a Owned médiích.

Read more

30. 7. 2018

Seriál #1: Data-driven storytelling

Buďte proaktivní a měňte obsah na základě konkrétní zpětné vazby namísto pouhých odhadů a získejte co nejvíce z vašeho rozpočtu při realizaci integrovaných, extrémně zaměřených a vysoce efektivních sdělení.

Read more

10. 5. 2017

Přítomnost na veletrhu, nebo jen tisková konference?

Pro firmy představuje účast na veletrhu značnou časovou náročnost a ještě větší finanční náklady. Zamysleme se tedy nad tím, proč je tak důležité účastnit se setkání příslušného sektoru zvláště pro společnosti z B2B segmentu.

Read more