Máte zájem o PR Brunch?

Organizujeme toto setkání třikrát ročně. Pokud máte zájem o účast, nechte nám své kontaktní údaje a my Vás na příští rádi pozveme.

Více

Děkujeme za registraci

Formulář pro registraci byl úspěšně odeslán.
Nejpozději do týdne Vám zašleme bližší informace.

Těšíme se na viděnou.

Event

PR Brunch 22: Jak i přes krizovou komunikaci si udržet dobrou reputaci?

25. 4. 2024

Zpět na seznam seminářů

 

V době rostoucí polarizace společnosti, bleskového efektu tlačítka Sdílet a všudypřítomných fake news by bylo nemoudré si myslet, že se vás krizová komunikace netýká. Krizová komunikace se stává klíčovým nástrojem pro udržení důvěry a integrity značek a organizací. Schopnost rychle a přesně reagovat na nepravdivé informace, je zásadní. Dvaadvacátý PR Brunch proto přinese různé pohledy na krizovou komunikaci dnešní doby. 

Agentura PRAM Consulting ve spolupráci s Médiářem pořádala ve čtvrtek 25. dubna 2024 svůj tradiční PR Brunch. Tentokrát bude hlavním tématem krizová komunikace moderní doby. Návštěvníci se dozvědí, jak odhalit možnou krizi ještě před tím, než začne, jak krizovou situaci zmírnit, pokud již propukla, jak bránit a možná i vylepšit vaší reputaci během krizové situace. Nebudou také chybět tipy a případové studie z praxe. 
 
Patrik Schober z Pramu se zaměří na aktuální trendy v krizové komunikaci, návštěvníkům představí fakta o tom, proč je třeba krizi předvídat a proč by měli být PR profesionálové vedoucí silou v organizaci. Doplní ho dva hosté s příklady z jejich nedávné praxe. Těšit se můžete na Pavla Jínu, tiskového mluvčího Škoda Auto a na Jana Bezděka, tiskového mluvčího cestovní kanceláře Fischer.  

Nejen tato témata budou diskutována na dvaadvacátém PR Brunchi a proto se na něj neváhejte registrovat. 

PR Brunch byl v loňském roce oceněn v rámci prestižního globálního ocenění ICCO Global Awards za přínos pro společnost a zlepšování pověsti public relations. Podívejte se na krátké video shrnující dvacet konání tohoto unikátního semináře.
 
Video shrnující dvacet konání PR Brunche

 

Zajímá vás, jak vypadaly předchozí PR Brunche a co bylo jejich tématem? Více informací najdete na našem blogu.

Pokud se chcete registrovat k odběru newsletteru a aktuálních informací ohledně PR Brunche, kontaktujte nás na prbrunch@pram.cz.

 

Place-icon Magenta Experience Center, Arkády Pankrác - přízemí u bočního vchodu z ulice Hvězdova
Time-icon 25. 4. 2024 v 09:00

Registrace

Velice nás těší Váš zájem o PR brunch.
Jak víte, vstup na seminář je zdarma a výměnou za to Vás žádáme o vyplnění aktuálních kontaktních údajů.

Děkujeme za registraci.

Formulář pro registraci byl úspěšně odeslán.
Nejpozději týden před akcí Vám zašleme bližší informace.

Těšíme se na viděnou.