Máte zájem o PR Brunch?

Organizujeme toto setkání třikrát ročně. Pokud máte zájem o účast, nechte nám své kontaktní údaje a my Vás na příští rádi pozveme.

Více

Děkujeme za registraci

Formulář pro registraci byl úspěšně odeslán.
Nejpozději do týdne Vám zašleme bližší informace.

Těšíme se na viděnou.

Event

PR Brunch 21: Jak postavit komunikaci vaší firmy na základě jejího poslání?

11. 1. 2024

Zpět na seznam seminářů

 

Poslání, bájné WHY/purpose/účel, by nemělo být pouhou frází ve firemních dokumentech; mělo by být srdcem firemních cílů, plánů produktů, interní i externí komunikace, tak aby poslání zasáhlo všechny stakeholdery. Jednadvacátý PR Brunch přinesl dopověď na to, kde hledat správné poslání organizace, jaký by měl být proces nastavení komunikace účelu podnikání a kdo by měl být tím hnacím motorem celého procesu nastavení poslání.  

Agentura PRAM Consulting ve spolupráci s Médiářem pořádala ve čtvrtek 11. ledna 2024 svůj tradiční PR Brunch. Tentokrát bylo hlavním tématem poslání v ultratransparentní budoucnosti. Event se zaměřil především na to, jak by měly firmy vyjadřovat své hodnoty, jak jako organizace vyniknout v proměnlivém a nepředvídatelném prostředí a jak najít svůj hlas ve veřejné debatě.

Patrik Schober z Pramu se zaměřil na vysvětlení nastavení poslání v komunikaci organizace. Jak prakticky propsat poslání do komunikace vám přednesli v příkladech takzvaných „purpose driven campaigns" hosté PR Brunche Jitka Plchová z Plzeňského Prazdroje,  Lenka Čábelová z Microsoftu a Marek Vomočil z IKEA.

Lídři dnešní doby musí být schopni vysvětlit, čemu věří oni a jejich organizace, a to právě skrze poslání. Pouze tak mohou přitáhnout lidi, kteří míří stejným směrem a ukázat, jakým způsobem z úspěchu organizace těží všichni klíčoví stakeholdeři – lidé, společnost, planeta a akcionáři.

 PR Brunch byl v letošním roce oceněn v rámci prestižního globálního ocenění ICCO Global Awards za přínos pro společnost a zlepšování pověsti public relations. Podívejte se na krátké video shrnující dvacet konání tohoto unikátního semináře.
 
Video shrnující dvacet konání PR Brunche

 

Zajímá vás, jak vypadaly předchozí PR Brunche a co bylo jejich tématem? Více informací najdete na našem blogu.

Pokud se chcete registrovat k odběru newsletteru a aktuálních informací ohledně PR Brunche, kontaktujte nás na prbrunch@pram.cz.

 

Place-icon Magenta Experience Center, Arkády Pankrác - přízemí u bočního vchodu z ulice Hvězdova
Time-icon 11. 1. 2024 v 09:00

Materiály z eventu

Vyplňte prosím formulář, abychom vám mohli zaslat materiály z tohoto eventu:

Děkujeme. Požadované materiály vám zašleme na váš e-mail.