Máte zájem o PR Brunch?

Organizujeme toto setkání třikrát ročně. Pokud máte zájem o účast, nechte nám své kontaktní údaje a my Vás na příští rádi pozveme.

Více

Děkujeme za registraci

Formulář pro registraci byl úspěšně odeslán.
Nejpozději do týdne Vám zašleme bližší informace.

Těšíme se na viděnou.

Event

PR Brunch 19: Jak pomocí PR ovlivnit výsledky vaší firmy?

27. 4. 2023

Zpět na seznam seminářů

Devatenáctý PR Brunch vám přinesl návod, jak vaše komunikace může zaujmout ty správné lidi a zároveň přinášet pozitivní výsledky celé firmě.

Agentura PRAM Consulting ve spolupráci s Médiářem pořádala ve čtvrtek 27. dubna svůj tradiční PR Brunch. Tentokrát se akce věnovala kampaním, ve kterých PR viditelně pomáhá k ovlivnění fungování celé organizace.

S tematikou vás detailně seznámil Patrik Schober, řídící partner PR agentury PRAM Consulting, Lucie Brunclíková, ředitelka komunikace CREDITAS Group a Ondřej Karanský, ředitel komunikace investiční platformy Portu.
 
Návštěvníci PR Brunche se dozvěděli tipy a strategie, jak skloubit správný obsah a komunikační nástroje, tak aby došlo k úspěšné konverzi. Přednášející představili konkrétní kampaně, ve kterých konverze komunikačních kampaní měly pozitivní dopad na obchod, reputaci značky, fluktuaci a další cíle.
 
Patrik Schober k aktuálnímu PR Brunchi poznamenává: „Čísla nás obklopují. Bez hodnocení se neobejdeme – při výběru filmu, restaurace v cizím městě, a samozřejmě ani v public relations. Úspěšnost kampaní už nehodnotíme podle počtu výstupů nebo množství novinářů na tiskové konferenci. Z množství čísel, které nás obklopují, si vybíráme ta, která nám pomáhají odhalit skutečný dopad kampaní na fungování organizace. To, co, jak a proč počítáme, totiž podstatně ovlivňuje naše chápání hodnoty komunikace i její ceny.“

 

Zajímá vás, jak vypadaly předchozí PR Brunche a co bylo jejich tématem? Více informací najdete na našem blogu.

Pokud se chcete registrovat k odběru newsletteru a aktuálních informací ohledně PR Brunche, kontaktujte nás na prbrunch@pram.cz.

 

Place-icon Magenta Experience Center, Arkády Pankrác - přízemí u bočního vchodu z ulice Hvězdova
Time-icon 27. 4. 2023 v 09:00

Materiály z eventu

Vyplňte prosím formulář, abychom vám mohli zaslat materiály z tohoto eventu:

Děkujeme. Požadované materiály vám zašleme na váš e-mail.