Máte zájem o PR Brunch?

Organizujeme toto setkání třikrát ročně. Pokud máte zájem o účast, nechte nám své kontaktní údaje a my Vás na příští rádi pozveme.

Více

Děkujeme za registraci

Formulář pro registraci byl úspěšně odeslán.
Nejpozději do týdne Vám zašleme bližší informace.

Těšíme se na viděnou.

Event

PR Brunch 18: Jak komunikovat diverzitu, rovnost a inkluzi, aby přinášely hodnotu?

12. 1. 2023

Zpět na seznam seminářů

Osmnáctý PR Brunch přinesl odpověď na otázku, jak by měly organizace komunikovat interně i externě svůj postoj k diverzitě, resp. jakým způsobem ji zavádějí do praxe, jak celé DEI komunikují, tak aby vše pochopili jak zaměstnanci, tak i externí stakeholdeři a to vše s ohledem na přínos pro organizaci.

Agentura PRAM Consulting ve spolupráci s Médiářem pořádala ve čtvrtek 12. ledna tradiční PR Brunch. Tentokrát bylo hlavním tématem diverzita, rovnost a inkluze. Zaměřil se především na to, jak by měli odborníci na komunikaci prostřednictvím své práce přispívat k vytváření hodnoty, kterou by DEI mělo organizacím přinášet.

S tematikou vás detailně seznámili Iveta Kutišová, ředitelka komunikace Ikea, Veronika Němcová, ředitelka komunikace Coca-Cola a Petr Pokorný, ředitel lidských zdrojů Tesco.
 
Návštěvníci PR Brunche se dozvěděli, jaký je rozdíl mezi diverzitou, rovností a inkluzí, jaké jsou příklady zavedení DEI ve světě a v ČR, co DEI organizacím přináší, resp. jaké jsou nástrahy. Přednášející prozradili tipy a strategie, jak by se firmy měly odpovědně postavit k DEI a jak ho zakomponovat do firemní DNA.

 
Společnosti, které začleňují diverzitu a inkluzi do všech svých politik a procesů, jsou inovativnější, dosahují vyšších zisků, mají houževnatější a silnější pracovní týmy, jejich značka je uznávanější a hlavně: přitahují více talentů. Potvrzují to i data mnoha studií, o kterých mluvil Patrik Schober, Managing Partner PR agentury PRAM Consulting. Hosté pak představili globální i lokální příklady DEI organizací, pro které pracují, takže jste se mohli dozvědět o zákulisí komunikace a zavádění DEI v jednotlivých firmách. 
 

Zajímá vás, jak vypadaly předchozí PR Brunche a co bylo jejich tématem? Více informací najdete na našem blogu.

Pokud se chctete registrovat k odběru newsletteru a aktuálních informací ohledně PR Brunche, kontaktujte nás na prbrunch@pram.cz.

 

Place-icon Magenta Experience Center, Arkády Pankrác - přízemí u bočního vchodu z ulice Hvězdova
Time-icon 12. 1. 2023 v 09:00

Materiály z eventu

Vyplňte prosím formulář, abychom vám mohli zaslat materiály z tohoto eventu, případně se zaregistrujte do online knihovny na portálu Triobo. Zde najdete všechny brožury z našeho eventu PR Brunch, připravené k online prohlížení ve vysoké kvalitě.

Děkujeme za vyplnění údajů a zájem o materiály z našeho PR Brunche. Věříme, že jejich obsah pro vás bude přínosný.
Pokud jste se zaregistrovali do Triobo a máte zájem o další informace, navštivte, prosím, tento odkaz.