Máte zájem o PR Brunch?

Organizujeme toto setkání třikrát ročně. Pokud máte zájem o účast, nechte nám své kontaktní údaje a my Vás na příští rádi pozveme.

Více

Děkujeme za registraci

Formulář pro registraci byl úspěšně odeslán.
Nejpozději do týdne Vám zašleme bližší informace.

Těšíme se na viděnou.

Event

PR Brunch uvolnil eBooky ze všech ročníků na digitální platformu Triobo

31. 5. 2024

Zpět na seznam seminářů

Po devíti letech pořádání PR Brunche otevírá agentura Pram Consulting knihovnu eBooků, které vycházejí z jednotlivých seminářů a nechává ji k volnému nahlížení všem PR profesionálům.

 

Odkaz na knihovnu

 

Abyste získali přihlašovací údaje do knihovny Pramu, vyplňte náš formulář (vpravo) a dole zaškrtnout políčko "Ano, mám zájem o přístup k online knihovně".

 

PR Brunch je společný projekt komunikační agentury Pram Consulting a Médiáře, na kterém se třikrát ročně schází profesionálové na Public Relations a komunikaci. Každý seminář je zaměřený na konkrétní téma, kterým provází zakladatel Pram Consulting Patrik Schober a následně i pečlivě vybraní hosté s ukázkami konkrétních komunikačních případů z praxe. Z každého PR Brunche pak vzniká eBook, který je volně k dispozici všem účastníkům semináře. Po devíti letech a více než dvou desítkách setkání nyní Pram Consulting vytvořil katalog všech těchto eBooků, které jsou volně k dispozici všem PR profesionálům. Knihovna využívá výhod publikačního nástroje Triobo.

„Po mnoha úspěšných vydáních našich elektronických příruček jsme se rozhodli spojit síly s Triobem a vytvořit místo,
kde naleznete všechna témata pohromadě a v nejvyšší kvalitě.“ říká Patrik Schober.

Do knihovny budou postupně přidávány eBooky z dalších chytaných PR Brunchů, aby vždy nabízela kompletní přehled témat. Reportáže ze všech dosud proběhlých seminářů si můžete přečíst zde.

Pokud se chcete registrovat k odběru newsletteru a aktuálních informací ohledně PR Brunche, kontaktujte nás na prbrunch@pram.cz.

 

 

Place-icon PRAM Consulting, Na Březince 930/6, Praha 5
Time-icon 31. 5. 2024 v 12:43

Materiály z eventu

Vyplňte prosím formulář, abychom vám mohli zaslat materiály z tohoto eventu, případně se zaregistrujte do online knihovny na portálu Triobo. Zde najdete všechny brožury z našeho eventu PR Brunch, připravené k online prohlížení ve vysoké kvalitě.

Děkujeme za vyplnění údajů a zájem o materiály z našeho PR Brunche. Věříme, že jejich obsah pro vás bude přínosný.
Pokud jste se zaregistrovali do Triobo a máte zájem o další informace, navštivte, prosím, tento odkaz.