Leadership Lab

Osobnostní PR – staňte se v očích veřejnosti lídrem, který zvyšuje důvěru firmy

Zpět na seznam školení

 

... profesionální osobnostní komunikace manažerů a klíčových postav organizace nejen posiluje důvěru, ale i uspokojuje potřeby zaměstnanců a zákazníků.

 

Propojte brand šéfa s brandem firmy

Osoby lídrů nebo přímo majitele firmy často disponují mimořádnými manažerskými nebo podnikatelskými schopnostmi, které stojí za obchodními úspěchy firmy – proč tedy takové tváře neumístit do popředí, aby reprezentovaly značku? Profesionální osobní komunikace manažerů či klíčových postav organizace je totiž vhodná pro vytvoření image experta svého oboru i pro vysvětlení firemních vizí, zároveň pak posiluje důvěru ve vedení společnosti a otevírá příležitosti k networkingu. Otázkou proto je, jak můžete propojit korporátní komunikaci s komunikací hlavního firemního představitele? Jak takového lídra k řízené komunikaci motivovat? Na jaké komunikační aktivity byste se spolu s lídrem měli soustředit?

Na našem praktickém školení vám ukážeme, jak budovat osobnostní brand. Naučíte se pracovat s osobnostním profilem lídra, utvářet jeho unikátní styl komunikace a využívat jeho předností. Ukážeme vám, jak komunikaci nastavit a měřit.  Díky tomu zvýšíte známost a důvěryhodnost lídra i firmy, ve které působí.

 

Celým školením vás provede Patrik Schober, Managing Partner PRAM Consulting.

 

Registrujte se na leadershiplab@pram.cz.