Leadership Lab

Cesta zákazníka - Inspirujte vaše zákazníky k akci během obchodního procesu

Zpět na seznam školení

 

... nástroje a aktivity včetně jejich použití v praxi, tak aby vaše sdělení bylo nejen srozumitelné, ale také inspirovalo k akci, která dodá ten správný impulz vašemu byznysu.

 

Naučte se využívat public relations pro lead generation

 

Současné firmy vidí public relations ve velké míře jako nástroj ke zvyšování prodejů svých výrobků a služeb. Jde přitom o druhé nejčastější očekávání, které si manažeři českých firem s PR agenturami spojují, hned po klasickém zajišťování pozitivního obrazu v médiích. To, že se firma začne více soustřeďovat na obsah, digitální komunikaci a sociální sítě, ještě neznamená, že jí to zvýší příjmy. Tyto aktivity musí být provázány s komunikační kampaní, která má tvorbu příjmů vytyčenou ve svých konečných cílech.

Naučíte se, jaké nástroje a aktivity využívat, aby vaše nápady a produkty pochopila vaše cílová skupina a zároveň ji to inspirovalo k aktivitě, která následně povede k realizaci obchodu. Zároveň si osvojíte, jak všechny aktivity plánovat, řídit a hlavně vyhodnocovat, abyste si byli schopni analyzovat efektivitu prováděných aktivit.

 

Celým školením vás provede Patrik Schober, Managing Partner PRAM Consulting.

 

Registrujte se na leadershiplab@pram.cz.