Leadership Lab

Společenská odpovědnost – posilte vaši pozici lídra

Zpět na seznam školení

 

... jak proměnit CSR v ten správný impulz, který váš byznys potřebuje. Ukážeme vám, které CSR projekty jsou pro vás vhodné, jak je odkomunikovat a jakých postupů byste se měli držet jak při řízení celého projektu, tak i v jeho analýze a finálním hodnocení.

 

Nastavte vaše CSR aktivity tak, aby pomáhaly potřebným a podporovaly váš brand

 

V dnešní době se téměř každá firma CSR projektům věnuje, jejich samotné provedení se však liší. Kamenem úrazu často bývá nedostatečná propagace, popř. nesouvislost projektu se zaměřením organizace, což zamezuje efektivitě a přínosu daných CSR aktivit. Pokud je tomu ovšem naopak, správně vedený a odkomunikovaný CSR projekt může být výhodným nejen pro firmu samotnou, a to jak pro zaměstnavatele, tak i pro zaměstnance, ale také pro oblast společenské odpovědnosti, na niž se zaměřuje.

Kvalitní CSR projekt nespočívá v tom, že vybraní zaměstnanci jdou na půl dne sázet stromky a vyfotí se u toho. Jedná se o komplexní aktivitu. Získejte tímto školením přehled o tom, jaké CSR projekty jsou ty pravé pro vaši organizaci. Dozvíte se, jak CSR projekty komunikovat, jaké jsou ověřené metody práce, kterých by se měla firma v celém projektovém řízení držet, a zároveň jak by měl každý, kdo řídí takový projekt, krok za krokem postupovat, včetně analýzy a vyhodnocení dopadu projektu pro vaši firmu.

 

Celým školením vás provede Patrik Schober, Managing Partner PRAM Consulting.

 

Registrujte se na leadershiplab@pram.cz.