Leadership Lab

Jednotlivá školení určená pro firemní vzdělávání, na kterých se naučíte a vyzkoušíte při praktických cvičeních jak se stát efektivnějším lídrem.

Public relations

Využijte všechny aktivity, které public relations nabízí a osvojte si nástroje, které můžete využít i při řízení společnosti. Školení na téma public relations vám vysvětlí, že tento pojem není jen o vztahu s médii, ale obsáhlá disciplína.

Customer Journey

Jak efektivně zvýšit vaše příjmy? Jak komunikovat, aby vás vaše cílová skupina pochopila? Naše školení vás naučí, jaké nástroje a aktivity využívat, aby vaše nápady a produkty byly nejen dobře chápány, ale i inspirovali k akci, která podpoří váš byznys.

Krizová komunikace

Rádi byste nastavili krizovou komunikaci ve vaší společnosti ještě před tím, než krize přijde? Přesvědčíme vás o tom, že i nečekaná krize může být pro společnost příležitostí prokázat dobrý leadership, transparentnost a schopnost rychlého jednání.

CSR

Věnovat se CSR projektům je dnes již běžné, ale správně je odkomunikovat a vést, to už mnoho firem neumí. Školení na téma CSR vám poskytne přehled o tom, jaké CSR projekty jsou ty pravé pro vaši společnost a jakých jakých postupů byste se měli držet.

Měření komunikace

Pokládáte si často otázky, jak správně měřit PR a jak ukázat potenciál práce PR oddělení? Provedeme vás aktivitami a argumenty o hodnotě práce PR oddělení, se kterými dokážete přesvědčit decision makery o významu investic do komunikace.

Employer Branding

Employer Branding je v dnešní době nedílnou součástí budování značky. Na našem školení vás naučíme jak vybudovat image dobrého zaměstnavatele, jak získat kvalitní zaměstnance, udělat z nich ambasadory vlastní značky a tím zvýšit prodeje.

SCARF

Napadlo vás někdy, že vám neurověda může pomoci vést lépe tým a zlepšit své postavení ve firmě? Každý, kdo řídí alespoň dvoučlenný tým lidí, by měl model SCARF nejen znát, ale i ho správně pochopit a následně prakticky aplikovat.

Mediální trénink

Elegantní vystupování není vrozené, dá se mu naučit díky zvládání několika základních technik. Během našeho jednodenního školení vám poradíme, jak zvládnout stresové situace formou praktických simulací rozhovoru za přítomnosti kamer.

Osobnostní PR

Osoby lídrů a majitelé firem často disponují schopnostmi, které stojí za úspěchy jejich společností. Školení na téma osobnostní PR vám poradí, jak využít profesionální osobnostní komunikace manažerů a klíčových postav organizace a tím posílit důvěru.

Social Selling

Ten, kdo není na sociálních sítích, jako by nebyl. Už jste to někdy slyšeli? My také, zcela tomu nevěříme, ale v každém případě vás naučíme, co obsahuje atraktivní profil, jak a kde hledat nové kontakty a jak využívat sociální sítě ke zvýšení prodejů.