Leadership Lab

Pro naše klienty je klíčové získat nebo udržet vedoucí postavení na trhu. Identifikovali jsme proto řadu dovedností, které jsou pro lídry firem zásadní.

Tyto dovednosti pomáháme rozvíjet v sérii školení Leadership Lab. Jedná se o unikátní formát, který vás provede všemi aspekty chování lídrů a pomůže vám docílit správné reakce vašeho publika, ať už se jedná o zaměstnance, zákazníky, partnery nebo influencery.

Školení jsou určená komukoliv, kdo chce dát svému podnikání nový impuls. Jsou vhodná pro CEOs, obchodní či marketingové ředitele a kohokoli ze středního a vyššího managementu.

Leadership Lab funguje jako byznysová laboratoř, ve které účastníci analyzují témata, zkoumají strategické postupy a přicházejí s řešeními, která jim dodají všechny aspekty leadability.

Naše školení:

  • Dodávají impuls prostřednictvím marketingu a komunikace
  • Udělají z vás přesvědčivého a schopného lídra

Naše školení mají pozitivní vliv na podnikání.

Pokud vám nějaké školení chybí, napište nám na leadershiplab@pram.cz a my jej pro vás rádi připravíme.

Social Selling – zvyšte dynamiku vašeho podnikání

Stále ještě existuje mnoho firem, které plně nevyužívají možností, které jim sociální sítě nabízí. Během tohoto školení vám názorně ukážeme, o co vaše společnost přichází při neznalosti práce se sociálními sítěmi. Představíme si techniky, ...