Are you interested in PR trends?

We are one of the most progressive PR agencies. If we can assist you in any way, please leave us your contact information and we will contact you.

More

Thank you for your registration

The registration form was successfully sent.
We will send you more information within a week.

We look forward to seeing you!

Krize ukázala sílu partnerství #WorldcomStrong

Blog > Article detail

7. 7. 2020

Naše agentura PRAM Consulting nedávno oslavila 18 let na českém a slovenském trhu. Naše know-how je poskytovat okamžitý dopad a trvalou hodnotu klientům. Tyto hodnoty sdílíme také s našimi partnery v síti The Worldcom Public Relations Group. Díky tomu můžeme náš přístup aplikovat na klienty nejen v České republice, ale i v dalších zemích. Mnoho našich nadnárodních klientů vnímá Českou republiku jako bránu do střední a východní Evropy a žádají nás, abychom podpořili jejich rozvoj v celém regionu.

V PRAM Consulting dodáváme našim klientům nový impuls prostřednictvím komunikace a jsme jim partnerem v dobách krize. To je naše zásadní hodnota. Díky dlouholetým dobrým vztahům s našimi partnery ve Worldcomu můžeme klientům nabízet mezinárodní pohled na oblast public relations a zároveň aplikovat nové trendy v oboru.

Během současné koronavirové krize, která zasáhla firmy i jednotlivce napříč všemi kontinenty, se naše partnerství stalo doslova berličkou, o kterou jsme se mohli opřít. Pomocí pravidelných webinářů a diskusních fór jsme získali vhled do situace v jiných státech, do změn v chování spotřebitelů, firem, i jednotlivých agentur. Během pandemie pro nás Worldcom sehrál klíčovou roli v řízení reakcí na obchodní procesy a další důležité oblasti. Mezi ně patří oblast vztahu se zaměstnanci, financí, vedení a samozřejmě vztahy a potřeby klientů naší agentury.

Naše spolupráce nebyla nikdy tak hodnotná jako nyní. Žádná otázka nezůstala nezodpovězena a nenastal problém, kterému bychom nedokázali společně čelit. Vyřešili jsme situace, často kritické, na které jsme museli okamžitě reagovat a pozitivní výsledky jsme pohotově předali našim partnerům. Ti je s důvěrou přijali, aplikovali a referovali o výsledcích.

Během společných interakcí jsme diskutovali o nejmenších detailech dalších kroků a o složitých rozhodnutích. Společně jsme dokázali srovnávat národní, regionální a globální trendy v PR a diskutovali jsme kroky jednotlivých agentur. Sdíleli jsme a spolupracovali na řešeních, statistikách, nástrojích a přístupech, které pomáhají vést a udávat směr v tomto neustále se měnícím prostředí.  

Síla našeho partnerství doplňuje hodnoty, které našim klientům dodáváme. Díky partnerství s Worldcomem můžeme udávat směr, kterým se současné PR vyvíjí. Potřebný vhled a možnosti, které nám partnerství v rámci Worldcomu nabízí, nám dává konkurenční výhodu oproti jiným agenturám.

 

Díky #WorldcomStrong je naše agentura silným partnerem v jakékoliv době.