O společnosti

Pomáháme značkám růst!

Naše kampaně podporují obchod, ovlivňují cílové skupiny a vždy se zaměřují na jasně definované cíle. Řadíme se mezi přední agentury v České republice a na Slovensku a jsme držiteli řady prestižních ocenění, jakými jsou Česká cena za PR, Zlatý středník, Golden Drum nebo Worldcom Global Awards. Efektivní a kreativní kampaně zajišťuje náš tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru. K dosažení cílů našich klientů využíváme moderní technologie a nástroje a následujeme nejnovější trendy.

Golden comma
Golden comma

Jsme členy

Kariéra

Business Development Manager

Business Development Manager

Už jsi pracoval/a v PR agentuře nebo firemním PR oddělení, máš nové nápady, obchodního ducha a chceš se dál rozvíjet? Pojď pracovat do PRAM Consulting! Hledáme nového kolegu na pozici Business Development Manager, který bude mít na starosti vytváření a rozvoj nových obchodních příležitostí. Máš-li výbornou angličtinu, VŠ vzdělání, obchodní talent a zkušenosti na obdobné pozici v délce min. 5 let, napiš nám na jobs@pram.cz nebo pošli zprávu na Facebooku.

Account Executive

Account Executive

Máš už nějaké zkušenosti z oboru PR a chceš se dál rozvíjet? Pojď pracovat do PRAM Consulting! Hledáme nového kolegu na pozici Account Executive, který bude samostatně podporovat aktivity pro několik klientů. Máš-li výbornou angličtinu, VŠ vzdělání, umíš psát a rozumíš sociálním sítím, napiš nám na jobs@pram.cz nebo pošli zprávu na Facebooku.

Account Manager

Account Manager

Už jsi pracoval/a v PR agentuře nebo firemním PR oddělení a máš chuť na změnu nebo se chceš dál rozvíjet? Pojď pracovat do PRAM Consulting! Hledáme nového kolegu na pozici Account Manager, který se bude samostatně starat o několik klientů. Máš-li výbornou angličtinu, VŠ vzdělání, umíš psát a rozumíš sociálním sítím, napiš nám na jobs@pram.cz nebo pošli zprávu na Facebooku.